pühapäev, 19. veebruar 2017

Küsimused mulle #6

Ma üritan ikka iga kuu teha sellise postituse, kus on Teil võimalik mulle oma tekkinud küsimusi ja arvamusi esitada. Koguaeg tuleb erinevate postituste alla sellised küsimusi, mis pole seotud üldse selle postitusega, kuhu kommentaarid tulevad.

Kordan endiselt, et küsimused ja arvamused võiksid olla viisakad.
Esitada võib nii anonüümselt kui oma nime alt - kuidas soovite ☺

19 kommentaari:

 1. Miks on peale sünntust kaalulangetus raske ja tihedate tagasilöökidega? St mitte paha pärast aga kas asi lapse saamises või mot, puuduses vm?

  VastaKustuta
 2. See pole küsimus, vaid pigem soov, et kirjutaksid rohkem oma igapäevategemistest ja Herolist. Pildipostitused, mis enne juba on nagunii instagramis üleval, ei ole ju enam kuigi huvitavad. Kirjutad uut postitust reklaamides pealkirja, mis viitab konkreetsele sündmusele, aga kui postitus lahti teha, siis on seal ainult paar lauset ja juba instas nähtud pildid.

  VastaKustuta
 3. Kas kaalulangetus pooleni jäätud? Mis tööd Elis teeb? Palju sõnu Herol ütleb? Kas sul mingeid hobisid ka?

  VastaKustuta
 4. Miks sa müüd riideid nii kallilt, mida ise saad tasuta või odavamalt? Kuidas väga omakasupüüdlik oled..

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kas Te midagi blogijate teenistusest olete kuulnud? Paljud firmad maksavadki blogijale "natuuras", ehk oma toodetega, et see neid oma blogis ülistaks või kajastaks ja sellega konkreetsele lehele rohkem tellijaid suunaks. Kahjuks selliste toodetega üüri ei maksa jne...seega on blogijal, siinjuures Enelil igati õigus saadud toode maha müüa, kui ta seda soovib. Ostjate asi on kas osta ja küsitud hind maksta, või mitte osta. Aga pole mõistlik inimest selle eest kritiseerida, et ta oma asjad, mida ta ei vaja, maha müüb. Ja mis Eneli välimusse, või kaalu puutub, siis oma halvustavate kommentaaridega lugejad mitte ei toeta tema püüdlusi, vaid pärsivad. Pole ta välimusel(kaalul)häda midagi. Usun, et ta teeb kõik endast oleneva, et enam ei tuleks tagasi see kaal, mid tal oli teismeliseeas. Ja muide! Mehed ei pidavat konte tahtma, vaid liha... ;)

   Kustuta
 5. Palju kaalu oled kaotanud kaalulangetuse aja jooksul?

  VastaKustuta
 6. Miks endale nii ümber riideid ostad?

  VastaKustuta
 7. Fb-s kui riideid müüd on jäänud silma, et ühes grupis paned ühe suuruse ja teise gruppi teise suuruse. Tundub nagu inimeste petmisega. Ja riided ven9vad aga no keegi ju ei taha sardell viineri kiles olla...

  VastaKustuta
 8. Palju sa rasedusega juurde võtsid?

  VastaKustuta
 9. Kuna Herol lasteaeda? Siis lähed ise tööle? Kus tahaksid töötada?

  VastaKustuta
 10. Miks sa oma pilte töötled/või on sul mingi programm telefonis peal, mis teeb seda automaatselt?? Igal pildil on nägu nii peenike aga muidu oled küll ikka tunduvalt ümarama näoga.

  VastaKustuta
 11. Snapis saab minu teada mingi filtriga nägu muuta. See muudab küll näo "pehmemaks" nagu oleks töödeldud aga ma ei arva küll, et see teeb nägu peenemaks. Ise teen sellega ja pole küll kordagi tähele pannud seda.
  Enelil ju kaugelt tehtud pildid ka väga kenad ja tema näolapil pole küll mitte midagi viga.

  VastaKustuta
 12. See et ta kallimalt maha müüb ei ole küll kellegi asi. Kas on kadedus, et ise ei oska ära ajada või mõni muu põhjus et vinguma tullakse :D

  VastaKustuta
 13. Nad annikaga mõlemad plurrivad oma nägu snapis. Mõlemal samasugune töötlus :D

  VastaKustuta
 14. Tean ise kui raske on peale lapse sündi ja lapse kõrvalt uuesti kaalulangetusega alustada. See on tõesti raske ja vajab palju motivatsiooni. Mina usun sinusse, oled väga tubli noor ema ja jätka samas vaimus.

  VastaKustuta
 15. Oi kui suur kadedus on nendel inimestel kes siia sappi tulevad pritsima. Jätke juba järgi ja vaadake kõigepealt oma enda elulugu üle. Minu arvates on eneli väga tubli ja tahtejõuline noor neiu. Oled kunagi juba tõestanud et suudad küll suudad ka edaspidi. Palju edu sinu teekonnal.

  VastaKustuta
 16. Su postitused voiksid olla sisukamad, koguaeg aind mingi meil laks koik hasti ja jain vaga rahule, aga voiks natukene lahemalt raakida. Kuna tean et loed ka triinu liisi ja mallukat siis saad aru mis ma motlen, sisukuse poolest. Vastad mulle nagunii et pead blog ainult enda jaoks aga voiksid meile ka toimubat lahemalt kirjeldada jne😊

  VastaKustuta
 17. Hei! Olen aeg-ajalt sinu blogile sattunud ja iga kord on siin palju kadedaid ja vihaseid inimesi, arvatavasti siis ühed ja samad näod. Ära lase end sellest häirida! Oled tubli noor ema, kellel armastav perekond ümber. Kõigil neil sapi pritsijatel just see arvatavasti puudu ongi. Kaalulangetamine ongi raske ja eriti lapse kõrvalt. Ei ole isegi mõtet mõnitavatele kommentaaridele vastata, headus võidab ;) Pea püsti ja elus on palju muud tähtsamat kui kaal ja see, mida lambised inimesed sinust arvavad :) Kas plaanite tulevikus veel lapsi? Millist tulevikku soovid oma lapsele? Kas oled teinud mingeid vigu, mida oma lapse tulevikus vältida sooviksid?

  VastaKustuta
 18. Palju teie spaa pakett maksma läks ja palju koha peal kulutasite? Kas jäite puhkusega rahule?

  VastaKustuta