teisipäev, 18. august 2015

Pildi postitus 17.08.15

Tegin eile paar pildikest, sest ma pole juba väga kaua aega pilte teinud ja tahtsin oma armsakesega ka pilti. Uskuge või mitte aga ma pole jaanipäevast juba ennast meikinud (va. ripsmekas) ja mu näonahk on ikka väga kaua aega puhata saanud. Juuksed värvisin ka täna ära, sest väljakasvanud oli ikka jubedalt.
Meie pisike on juba varsti kuu vanune, aeg läheb ikka väga ruttu. Nüüd olen juba uue eluga väga harjunud ja unetud ööd/ vara ärkamised ka enam ei häiri. Sellega ju harjub nii kiiresti ära kuid ma tõesti igatsen ööd kus ma saaksin õhtust hommikuni korralikult magada. Aga küll see aeg ka varsti tuleb :) Kui Teil on küsimusi siis võite alati küsida.

10 kommentaari:

 1. mis loll komme kõigil emadel on öelda, et küll see üle läheb varsti... küll saab varsti terve öö magada... blablablaaaa, väääääga pikka aega ei saa sellist luksust tunda veel :D kui tahate magada öösel, siis pole mõtet last saada, sest nii pisikesega paratamatult pead öösel ärkama, teda toitma, teda uuesti magama aitama jne. jah, vahepeal võib minna kergemaks, aga kui hambad tulevad ning tibu liikuma hakkab juba rohkem, siis on jälle öine trall lahti. edu sulle! armast pisike on

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei ütleks, et see aeg enam kaugel on. Minu jaoks on see üks kuu juba välgukiirusel läinud ja ega see aeg enam kaugelgi pole kui ta juba palju suurem on. Kõik lapsed on erinevad ja kui sul on kogemusi siis sa ei saa selle ühe kogemuse põhjal öelda, et kõik lapsed on samasugused ja magavad samamoodi, seega mina sinu asemel ei vaidleks.
   Ma ei olegi midagi paha sellega mõelnud, et ma pean öösel ärkama. Enne mõtle mida ütlema tuled :)

   Kustuta
  2. Aga lähebki üle. Mina nt. saan juba üsna rahulikult magada. Mu lapsed on vanuses 15-27 aastat. :D Iseasi, millal see rahulikult magamise aeg kellelegi saabub. Mõnel varem, mõnel hiljem. ;)
   Sa oled nii sale, Eneli. :)

   Kustuta
  3. Hehe...täpselt. Aitäh :)

   Kustuta
 2. Niiiii ilus noor emme ja niiii armas pisike kutt :)

  VastaKustuta
 3. Minu laps on 2k ja 9 päevane ja meie juba magame super hästi. Üks kord öösel ärkab ja sööb. Vahepeal ärkan ise ennem kui tema sest uni läinud. Rekord tal 8h magada jutti :-)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Meie rekord 5h. Aga öösiti käib ikka iga 2-3h tagant üleval.

   Kustuta