pühapäev, 30. august 2015

Nowalex vanker

Ostsime Võrru ka ühe vankri Herolile, sest ma käin päris tihti Võrus ja ikka käime jalutamas. Päris tüütu oli koguaeg Põlvast vankrit kaasa vedada ja eks transpordiga võib vanker ka katki minna või määrduda. Põlvas on meil Roan marita vanker, kes veel näinud pole siis saab vaadata siit (LINK). Võrus on nüüd nowalex lilleline vanker, mis on tõesti väga mugav ning meeldib mulle väga. Ostuga jäin väga rahule. 
Kuna nii ilusad ilmad on siis peab jalutamas ka koguaeg käima, et lisakilosid alla saada kuigi hetkel ei häiri mind, et ma veel ülekaaluline olen ja vaja alla on võtta. Ma tean, et ma olen suurema töö juba ära teinud ja pole enam palju jäänud. Mõtlesin, et küll elu on ikka õiglane, et inimesed kes minust kunagi väga halvasti arvasid on nüüd palju suuremad kui ma praegu ise, ilmselgelt tuleb kõik halb ringiga tagasi. Ei tasu ikka inimesi tema välimuse järgi võtta, et narrida millises kaalus inimene on. See on siiski kõigi oma teha ja kui inimene on oma välimusega rahul siis on see kõige tähtsam.
8 kommentaari:

 1. Jah, Eneli, Sul on õigus. Inimese kehakaal ei ole kellegi teise kommenteerida. Olen ise samas olukorras, kus nüüd saledana vaatan enda ümber ning KÕIK, kes minu kehakaalu kohta varasemalt märkusi tegid, on nüüd ise ülekaalulised. Sulle aga ilusat beebi kasvatamist ja enesekindlust! Sinu blogi on põnev jälgida :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii see on. Ma olen ka nüüd tähele pannud, et on paljud kes nüüd ülekaalulised on, need varasemalt minu kehakaalu üle nalja visanud. Aitäh Sulle! :)

   Kustuta
 2. Kas sul sündis poiss või tüdruk? Kuskilt meelde jäänud, et poiss aga vankri järgi vaatasin nüüd et lilleline tüdrukute teema ikka.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Poiss sündis. Minu arust sobib, see vanker ka poisile. Värvus on pigem see mis näitab.

   Kustuta
 3. Sinu kaalul pole mitte midagi viga näed praegugi suurepärane välja Eneli :)

  VastaKustuta
 4. No ma arvan, et vanasti imestas terve Võru sinu välimuse üle, kuna sa kandsid lihtsalt nii valesid riideid, mis ei sobinud sinu figuuriga kokku, mitte ei naernud su kaalu. Praegu oled tõesti kaunis noor ema.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No paljud naersid mu kaalu ka ja ma tean täpselt, kes naeris. Aitäh :)

   Kustuta