kolmapäev, 23. jaanuar 2013

Minu meigikott

Avon ideal flawless-
Kindlasti minu lemmik jumestuskreem mida ma ostan alati kui seda Avoni kataloogist leidub. Hetkel kasutan ka seda, toon nude. Minu näonahale sobiv ning ei jäta laiguliseks nagu paljud jumekad jätavad ja see on hommikuks ka veel näol ilus. Näeb suurepärane välja iga nurga alt vaadates. Soovitan kõigile!
Manhattan perfect adapt make up-
Teine lemmik jumestuskreem mida panen rohkem päevasel ajal. Tooniks on light beige 40. Läheb hästi kokku mu heleda näonahaga ja jääb super ilus. Julgen soovitada!Avon Glow pruunistavad pärlid-
Teine lemmik mis minu meigikotti kindlasti mahub on pruunistavad pärlid. Annab nahale kauni päevitunud jume, enamasti panen seda põskede kohale. Annab ka väga ilusa sära ja sobib mu näonahaga jälle ideaalselt kokku. Pole väga tume ja pole ka väga hele, selline keskmine. Ennem kasutasin veidi roosakamaid toone kuid mõtlesin, et proovin midagi pruunikamat ja julgen ka seda kõikidele soovitada!
Glam'eyes Day 2 Night Rimmel ripsmetušš-
Hetkel kasutan seda ripsmetušši. Kahe harjaga ripsmetušš.Üks pikendab ja eraldab ripsmeid, teine tihendab ja annab volüümi. Mulle võibolla liiga vedel ja määrib lau kiiresti ära kui sellel kuivada ei lase. Kuid pikaks ja ilusaks teeb ripsmed küll. Sain selle jõuludeks ning ise ma seda endale kahjuks teisel korral ei ostaks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar